صفحه اصلی

 

تماس خدمات مشاوره
تماس خدمات مشاوره

تماس خدمات مشاوره

مدیران گرامی ، کارفرمایان و کارآفرینان عزیز لطفا مواردی که خواهان خدمات مشاوره در مورد آن هستید را برای ما ایمیل نمایید . لیست تمام خدمات انجام شده در شرکت مشاوره جهان راهبرد بهاران در صفحه خدمات مشاوره موجود می باشد .

 

بلافاصله،نام و سوابق شخص مشاور   ( نام مشاورین شرکت در صفحه تجربه همکاران ما موجود می باشد)  به اطلاع شما خواهد رسید.

 

فرایند مراحل مختلف مشاوره مدیریت :

1 – درخواست اولیه ( این درخواست از طرف کارفرما انجام می شود و از طریق ایمیل به شرکت جهان راهبرد اطلاع داده می شود).

2 – حضور مشاوران در محل شرکت به منظور هماهنگی و انجام ممیزی اولیه

3 – ارائه گزارش اولیه ، انجام راهکارهای خاص اولیه و برگزاری یک نشست با مسئولین شرکت برای شروع کار

4 – ارائه پروپوزال

5 – بستن قرارداد و تعیین روز شروع پروژه

6 – واریز مبلغ مورد توافق به حساب شماره 0351285201005 – بانک ملی – شرکت جهان راهبرد بهاران

 

مدل مشاوره در شرکت جهان راهبرد بهاران

 

الگوی مشاوره در شرکت جهان راهبرد بهاران در تمامی زمینه های مدیریت مثل برند ، بازاریابی ، فروش ، تدوین استراتژی  و …. به شکل زیر می باشد .

 

1 – مشاوره موضوعی که به شکل موردی ارائه می گردد :

در این حالت مشاوران شرکت در محل حاضر شده و تجربیات خود را در قالب مشاوره و به هر تعداد جلسه که نیاز باشد و مورد توافق طرفین نیز باشد در اختیار مسئولین سازمان قرار می دهند . در این حالت ، موضوع مشاوره ، موردی بوده و در هر زمینه که کارفرما نیاز داشته باشد جلسه یا جلساتی برگزار می شود.

این حالت برای موارد زیر مناسب است :

گاهی بسیاری از سازمان ها، شرکتها، فروشگاهها و موسسات به صورت موردی و یا گاه به صورت بحرانی با مشکلاتی در زمینه برندسازی و یا ارتقاء برند ، بازاریابی ، فروش ، چگونگی  تبلیغات و توزیع محصول روبه رو می شوند که می تواند بازتابی از مشکلات کوتاه مدت پیرامونی باشد. در این حالت ، مشکلات توسط مشاورین از طریق مسئولین شرکت مورد مشاوره تحلیل و شناسایی شده و راهکارهای فوریتی ارایه می گردد. این سطح از مشاوره ، مناسب کسانی خواهد بود که کسب و کار و تجارت جدیدی را شروع نموده اند .

 

2 – مشاوره کوتاه مدت

این سطح از مشاوره جهت حل مسائل و مشکلات جاری و اجرای برنامه های کوتاه مدت مثل بازاریابی، فروش، کمپین تبلیغات و توزیع مفید است  که نیاز به جلسات مشاوره ی بیشتر و صرف زمان بیشتری برای واکاوی و مهندسی مشکلات دارد. در این سطح، مشاوران راهنمایی لازم را ارائه می کند و نظارت مستقیمی بر اجرای برنامه ها ندارد.

3 – مشاوره میان مدت

در این سطح، مشاور ، طبق مدت زمان مشخص هر 7 تا 10 روز یکبار در دفتر شرکت  و یا سازمان متقاضی مشاوره برند ، بازاریابی، فروش ، کمپین تبلیغات ،  چیدمان ، توزیع و … حاضر شده و با حضور در جلسات مدیران شرکت نسبت به روند فعالیتهای شرکت آگاهی پیدا می کند.  به این شکل مشاور نسبت به  مشکلات عدیده شرکت و برنامه های آن آگاه می شود و جهت رفع مشکلات و توسعه برنامه های شرکت یک برنامه مدون ارائه میکند.  در این سطح از مشاوره، متخصص بر اجرای صحیح برنامه ها نظارت می نماید و بنا بر نیاز سازمان، برنامه هایی برای تعیین کانال ها و شیوه های توزیع ، تعیین استراتژی قیمت گذاری ، تعیین استراتژی تبلیغات اعم از تبلیغات رادیو و تلویزیون، تبلیغات  در روزنامه ها و مجلات ، تبلیغات اینترنتی ، ارسال  SMS، پیشبرد فروش و نظارت بر طراحی سایت ، بهینه سازی وب سایت ، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی بسته بندی یا تغییر بسته بندی ، شرکت در نمایشگاه های داخلی یا خارجی ، راه اندازی جشنواره ها و فروشهای فوق العاده، برنامه سمپلینگ ، تحقیقات بازار و تعیین محصولات برای تولید در آینده ارائه می نماید.

4 – مشاوره بلند مدت

این سطح از مشاوره علاوه بر آنکه شامل تمامی موارد مشاوره تخصصی سطح میان مدت و اجرای مستقیم و بسیار دقیق بر اجرای برنامه ها و روند مرتفع سازی مشکلات سازمان است، دارای این امتیاز است که مشاور دیگر عضوی از سازمان محسوب می شود و طی مدت مشخص شده در قرارداد ، در برنامه ها ، تصمیم گیری ها و تمامی مسایل مورد درخواست سازمان ،  بنا بر ضرورت ، ارایه مشاوره می نماید و دوشادوش سازمان قرار می گیرد.

 به خود می بالیم در کنار مدیرانی هستیم که تمام تلاش آنها ، ساختن ایرانی آباد و پیشرفت و آبادانی آن است .

مدیرانی که تلاش آنها؛ درخشش نام ایران ، کاهش بیکاری ، تولید محصول با کیفیت و ایجاد برندهای جهانی است .

در کنارتان هستیم

 شما عزیزان می توانید برای دیدن صفحات ما به فیس بوک ، توئیتر ، پینترست ، لینکدین و اینستاگرام هم مراجعه نماید.آدرس این صفحات در ذیل آمده است.

جهان راهبرد بهاران

 

آدرس(بر روی آدرس کلیک کنید تا نقشه آن مشاهده شود) : تهران، سعادت آباد، میدان قیصر امین پور – بلوار شهرداری جنوبی – کوچه بهار 4 – پلاک 5

فکس : 44198406

آدرس سایت : WWW.JRBAHARAN.IR

ایمیل : 

 

management consulting

 

 

لینکدین جهان راهبرد بهاران       ←    https://linkedin.com/in/jrbaharan

گوگل پلاس جهان راهبرد بهاران←         https://plus.google.com/117683117210520534708/posts

وبلاگ جهان راهبرد بهاران         ←    www.jrbaharan.blogfa.com

فیسبوک جهان راهبرد بهاران    ←   ttps://www.facebook.com/jrbaharan

در صورت تمایل می توانید فرم ذیل را نیز پر نمایید :

نام و نام خانوادگی*
Website
لطفا پیغام خود را بنویسید
E-mail: