مدیران برتر زیر چهل سال جهان

 

مدیران برتر و ثروتمند زیر چهل سال جهان

مدیرانی هستند با وجود آنکه دارای سن پایین  و تجربه کمی هستند ولی انقلابی در تکنولوژی  و صنعت امروز ایجاد کرده اند.

رتبه اول این لیست به  مارک آندریسین می رسد . مدیر عامل سی و نه ساله ” نت اسکیپ ” Net Scape که در ساخت  زیرساختهای شبکه بسیار موثر بوده و تلاشهای وی منجر به ارائه اولین مرورگر تجاری جهان شده است. وی مدتی پس از اینکه مایکروسافت ، Microsoft ,نت اسکیپ را له کرد از میدان فناوری های نوین ناپدید شد اما اکنون دوباره بازگشته است.

 

مدیران برتر
مارک آندریسین

 

مارک زاکربرگ ، جوانترین میلیاردر جهان با راه اندازی شبکه اجتماعی پر سر و صدای خود ، فیسبوک ، تا کنون توانسته یک میلیارد دلار درآمد را برای آینده کاری شبکه اجتماعی خود پس انداز نماید و با وجود انتقادات فراوانی که بر نقص حریم خصوصی استفاده کنندگان مطرح است، تعداد کاربران فعال فیس بوک به پانصد میلیون نفر رسیده و این شبکه اجتماعی توانسته از نظر ترافیک سایت ، گوگل را پشت سر بگذارد.

zuckerberg
مارک زاکربرگ
در رتبه سوم لیست چهل مدیر زیر چهل سال برتر جهان ،

نام دو بنیانگذار شبکه اجتماعی تاثیر گذار دیگری به چشم می خورد که هر کدام به تنهایی از طرفداران بسیاری برخوردار هستند . ” اوان ویلیامز ” و ” بیز استون ” بنیانگذاران شبکه اجتماعی توئیتر ، twitter , که به ترتیب از 1.3 میلیون و 1.6 میلیون نفر طرفدار برخوردارند.

twitter
توئیتر

 

“رائول وازکوئز” مدیر عامل جوان شرکت والمارت رتبه چهارم این لیست را در اختیار گرفته و رتبه پنجم به دو نفر از مشهورترین افراد جهان فناوری اختصاص یافته، دو بنیانگذار 37 ساله غول جستجوگر جهان، یعنی گوگل ، google.

بر اساس گزارش مجله فورچون، از میان دیگر بنیانگذاران و مدیران برتر جهان در زمینه فناوری می توان به ” پونی ما هیواتنگ ” چینی از شرکت اینترنتی ” تنسنت ” در رتبه هفتم ، ” مارکوس گالپرین ” از وب سایت تجاری ” مرکادولیبر ” در رتبه دهم ، ” الون موسک ” از شرکت تسلا در رتبه شانزدهم، ” تیم آرمسترانگ ” از شرکت AOL در رتبه هجدهم و “کریس کاکس “، “مارک  شروفر” و برت تیلور” از بخش تکنیکی شرکت فیس بوک در رتبه بیست و هفتم اشاره کرد.

 

سخنرانی لری پیج و سرگئی برین بنیانگذاران گوگل ( زیر نویس فارسی )

اگر در متن سخنرانی ، زیر نویس فارسی وجود ندارد ، در گوشه پایین ، سمت راست ، آیکون subtitles را کلیک کرده و persian را انتخاب نمایید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *