صفحه اصلی

 

 

زمینه فعالیت و تجربه مشاورین مدیریت

زمینه فعالیت مشاورین مدیریت در یک شرکت مشاوره مدیریت ، عبارتست از  ، بازاریابی و فروش ، امور مالی ، مالیاتی و حسابداری ، برندینگ ، استراتژی ، منابع انسانی و یا سیستمهای اطلاعاتی در صنایع گوناگون .

 

تجربه مشاورین مدیریت
زمینه فعالیت مشاورین مدیریت

 

 

 

استراتژی شرکت در استخدام همکاران مشاور

 

شرکت مشاوره مدیریت جهان راهبرد بهاران با وجود اینکه احترام بسیار زیادی برای مدرسین دانشگاه و کسانی که مباحث مدیریت را تدریس قائل می باشد ، ولی با توجه به اینکه رسالت ما انتقال تجربه  (تجربه موفق در شرکتهای دیگر + علم و تحصیلات + قدرت انتقال تجربیات به شرکتها ) ، می باشد.

بنابراین از عزیزانی در شرکت استفاده می شود که دارای تجربه زیاد در امر مشاور هستند و نه از کسانی که تجربه صرف تدریس دارند .

البته منظور این نیست که از توانایی و استعداد کسانی که تجربه و سابقه ارزشمندی در حوزه تدریس دارند استفاده نخواهد شد بلکه تاکید شرکت جهان راهبرد بهاران این است که از تجربه مشاورانی که در شرکتهای دیگری ، ضعفهایی را مشاهده کرده اند و راه حل هایی که ارائه شده است استفاده نماید .

همکاران ما دارای تجربه عملی در مشاوره ، استراتژی ، مشاوره برند ، مشاوره فروش و بازاریابی ، مشاوره در سیستمهای اطلاعاتی ، مشاوره در بهبود منابع انسانی ، و مشاوره مباحث دیگر مدیریتی می باشند .

در جدول زیر برخی از مدیران ما را به همراه سوابق حرفه ای آنها مشاهده می کنید .

ویژگی یک مشاور مدیریت حرفه ای :

تمرکز بر : همیشه اول‌ نیازها و خواسته‌های مشتری.

توانایی برقراری ارتباط : گوش دادن به همان خوبی حرف زدن.

قدرت ارتباط : چه در حرف زدن و چه در نوشتن.

هوش‌مندی : برای دنبال کردن دقیق موقعیت‌ها و طراحی راه‌حل‌های مناسب.

ذهن جستجوگر: هر مسئله‌ای باید یک راه‌حل داشته باشد.

شخصیت: برای خوب رفتار کردن با افراد در سطوح گوناگون مدیریتی و کارشناسی.

کار مشاور مدیریت ارایه مشاوره به مدیران ارشد در خصوص انتخاب راه های بهبود کارایی سازمان است. او به مدیران در حوزه های مختلف از جمله :

چگونگی سود آورتر کردن سازمان از طریق کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها، تدوین استراتژی توسعه محصولات جدید و یا روش جذب، ارتقاء و آموزش نیروی انسانی مشاوره می دهد.