خدمات مشاوره مدیریت

 

 

خدمات مشاوره مدیریت

خدمات مشاوره مدیریت حوزه بسیار وسیعی از فعالیتهای یک مدیر را در بر می گیرید

 

 

کلیات و عمده مشاوره های انجام شده در شرکت جهان راهبرد بهاران به شرح ذیل می باشد . برای دیدن جزئیات ، می توانید به صفحه خدمات مشاوره مراجعه نمایید:

استراتژی

در حوزه استراتژی : تدوین استراتژی ، تعیین دورنما و افق سازمان ، استفاده بهتر از ابزار های مدیریتی ، شناسایی و توعه فرصتهای کسب و کار و ….

خدمات مشاوره مدیریت
خدمات مشاوره مدیریت

 

منابع انسانی

در حوزه منابع انسانی : استقرار سیستم مدیریتی منابع انسانی ، عارضه یابی در سازمان و …

مشاوره منابع انسانی
مشاوره منابع انسانی
مشاوره برند

در حوزه برند : استراتژی تعیین برند ، برندسازی ، ارتقاء برند و …

مشاوره برند
مشاوره برند

مشاوره کسب و کار

در حوزه مشاوره کسب و کار : مدل سازی کسب و کار ، طرح ریزی تجاری و …

مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار
فروش و بازاریابی

برای هر صنعتی ، استفاده یکسان از شیوه های رایج بازاریابی اشتباه محض است. هر صنعت و سازمانی نیازمند استراتژی بخصوصی برای بازاریابی و فروش می باشد. دیگر نمی توان برای روشهای سنتی فروش ، پول را دور ریخت!!!. در ابتدای کار نیاز است ، مشاور چگونگی فروش و بازاریابی را مشخص کند. این کار با جلسه ای که مدیران سازمان برگزار می گردد تعیین می شود. پس از بحث و بررسی ، چگونگی تبلیغ، رسانه مناسب و شیوه بازاریابی مشخص می شود.

 

سیستمهای اطلاعاتی

در هر سازمانی بخشهای مرتبط با هم وجود دارد. انبار ، ورودی کالا ، تولید ، کنترل کیفیت ، مهندسی و بسیاری از بخشهای دیگر سازمان بنا به ساختار مجموعه مورد نظر. لازم است نرم افزارهایی وجود داشته باشد تا این بخشها را به یکدیگر پیوند بزند. نرم افزارهایی که از کالای ورودی شروع شود ، تولید را کنترل کند، به کیفیت نظارت داشته باشد ، پس از آن انبار ، آنالیز قیمت ، فروش و خدمات پس از فروش. همه این امور در یک نرم افزار و یک سیستم اطلاعاتی برای حیات سازمان لازم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *